П`ятниця, 30.10.2020, 12:50
Берестянська загальноосвітня школа I-II ступенів
Вітаю Вас Гість | RSS

Берестянська загальноосвітня школа I-II ступенів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Освітній портал Ль

Новини,оголошення

13 жовнтя в приміщенні Берестянської СЗШ I-II ступенів відбулося свято вчителя.

На ньому були присутні дирекція школи, вчителі, учні. Організатором цього свято виступили цчні 9-го класу під керівництвом класного керівника Майхрович Наталії Романівни.В цей день звучало багато теплих і приємних побажань.

Учителю! Пораднику і друже!
Ви вибрали дорогу непросту.
Ми вам сьогодні дякуємо дуже
За вашу працю вчительську святу.
Ми любимо ваші цікаві уроки,
Хоч з нами буває немало мороки,
І вчительське серце частенько у герці,
Бо неслухи сиплять густесенько перцем.
І кліпають потім провин оченята,
А вчителя честь захищають завзято.
А вчитель справжнісінький факел знання
Їх також сумлінно черпає щодня,
Щоб учні ловили кожнісіньке слово
Багато цікавинок в нього готових.
Сім коробів треба, немов в циркача,
Щоб учень з уроку не дав «втікача».
Хай буде слово вчителя завжди
Святим і чистим на землі,
Нехай до нього як до правди
Ідуть великі і малі.
Учителю! Пораднику і друже!
Ви вибрали дорогу непросту.
Ми вам сьогодні дякуємо дуже
        
 
 

28 вересня   на базі Берестянської СЗШ I-II ступенів проходила виставка-огляд "Квітковий вернісаж-2015"

Вернісаж проводиться щороку. Вчителі ставлять собі за мету навчити учнів розуміти природу, бачити та знаходити прекрасні  та неповторні її барви, розуміти мову квітів, навчити створювати високохудожні букети, поглибити знання учнів з флористики та аранжування.

Організатором цієї виставки був вчитель з біології Кшивінська Наталія Іванівна.Конкурс проводився серед учнів 2-9 класів.Перше місце серед учнів зайняв 8 клас, класним керівником якого є Ваврин Марія Василівна.

    

     

 

У Берестянській СЗШ I-II ступенів відбулося свято Першого дзвоника. На святі були присутні дирекція школи, вчителі, гості, учні, батьки і самі винуватці свята-першокласники. В цей день на їхню адресу прозвучало багато теплих і настановчих слів. До цих слів приєдналась методист інформаційно-методичного відділу освіти Самбірської РДА Савка Зоряна Михайлівна. Свято було організоване учнями 9-го класу під керівництвом класного керівника Майхрович Наталії Романівни.

ї\\

 

Шановний Богдане Івановичу!

4  травня 1945 року народився наш директор школи.

Про таких, як Ви, кажуть у народі: ЦЕ УЧИТЕЛЬ ВІД БОГА.  Ви щедро засіваєте добірним випещеним зерном знань учнівські голови, лікуєте дитячі душі і є чудовим зодчим: створюєте міцний фундамент людських доль. З Вашої легкої руки Україна отримала багато прекрасних спеціалістів в різних галузях господарства. Хай не всі вони втілили себе в науці, але однозначно ми сьогодні можемо стверджувати, що своїм особистим прикладом працьовитості, ввічливості, толерантності,принциповості… Ви формували ЛЮДИНУ. І сьогодні, незважаючи на свій ЮНИЙ вік, Ви впевнено і надійно тримаєте штурвал корабля, який веде Ваших вихованців  у країну математики. І якщо б зібрати історії доль Ваших учнів, то потрібні цілі томи.

Зупинить час ніщо не в змозі
І шумить ліс, і цвіте сад
На сонячнім вашім порозі
З’явилось цілих 70
Ваш ювілей – важлива дата
Про це зараз пам’ятать не слід,
А ліпше щиро побажати
Щастя, здоров’я і довгих літ.
Щоб життя завжди було у мирі
В колі близької сім’ї,
Нехай пісні чудові й щирі
Вам в гаю прошепочуть солов’ї.
70 – є зовсім небагато,
Дуже щаслива і гарна пора,
Бажаємо вам у родинне свято
Довгих років радості і добра,
Нехай над вами буде блакитне небо,
Не залишать сили на путі
І живіть стільки, буде скільки треба
Гордо ступайте у житті.
Нехай вам сонечко світить, а серце співає
Нехай печаль дороги до серця не знає,
Нехай щастя буде у вашому домі,
І радість нехай з вами буде завжди
Здоров’я міцного і справедливої долі
Нехай Господь Бог дає на довгі роки.

 

В Берестянській СЗШ I-II ступенів  22 квітня  2015 року провели виховну годину "Заповіді Божі- наш життєвий дороговказ".

 

Під такою назвою у Берестянській СЗШ I-II ступенів  22 квітня проведено свято духовності, на якому були присутні учні, вчителі, батьки та настоятель церкви о. Андрій Меліш.

Розпочала захід вчитель основ християнської етики Майхрович Н.Р., яка розповіла учням про актуальність Заповідів божих для сучасної людини, проте, що серце кожної людини повинне бути відкритим для Бога, що людина найдосконаліший витвір Божий, але витвір незакінчений , тому людина повинна прагнути стати кращою, прагнути душевної досконалості, вчитися остерігатися гріха, щоб не заплямувати душу.

У виконнанні вакальної групи школи  ускладі Шпак Марти, Вархоли Христини, Кіцули Люби, Стасишин Вікторії прозвучали такі пісні "На землі подарований час", "Над землею тумани", "Через поле України"..... А також зачарували присутніх мелодії сопілки у руках Богумилого Андрія.

Учні декламували вірші сучасних авторів на релігійну тематику.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих за вою нашої держави- Героїв Небесної сотніта учасників АТО у східних областях України.

Директор школи Миськів Б.І. підкреслив важливість таких заходів для виховання в молоді високої духовності, формування моральної спрямованості, духовних переконань.

Також учасники свята переглянули широку виставку духовної літератури.

Завершилось свято спільною молитвою усіх присутніх разом із священником о.Андрієм за щасливу долю України та її народу.

 

    

В Берестянській СЗШ I-II ступенів  8 квітня  2015 року

провели виховну годину "Музична спадщина  М. Вербицького"

Учні Берестянської СЗШ I-II ступенів провели виховну годину  на тему "Музична спадщина М.Вербицького". Діти прочитали біографію, розказали про написання державного гімну, а також згадали про музичну спадщину композитора. У записі звучали твори М. Вербицького "Отче наш", "Ангел вопіяше". В атмосфері високої духовності й національного патріотизму, гідно, щиро і по-мистецьки віддали належну пошану українському композитору Михайлу Вербицькому з нагоди його 200-річчя від дня народження. На завершення учні та педагогічний колектив виконали гімн "Ще не вмерла Україна".

     

 

 

В Берестянській СЗШ I-II ступенів 12 березня 2015 року пройшов семінар вчителів початкових класів

Цей семінар підготувала вчитель початкових класів Васильківська Світлана Євгенівна. На семінарі були присутні дирекція школи, вчителі, гості.

 

В Берестянській СЗШ I-II ступенів 25 лютого 2015 року пройшов семінар вчителів християнської етики

Цей семінар підготувала вчитель християнської етики Майхрович Наталія Романівна. Темою семінару були "Десять заповідів Божих."На семінар запросили отця Андрія, дирекцію школи, вчителів, гостей.

 

   

В Берестянській СЗШ I-II ступенів з 24-28 листопада було проведено Тиждень з основ безпеки життідіяльності в початкових  класах

Цей тиждень пройшов під керівництвом вчителів початкових класів: Васильківська Світлана Євгенівна- класовод 1-го класу, Ваврін Ірина Володимирівна- класовод 2-го класу, Петришин Олександра Дем'янівна- класовод 3-го класу, Щудлак Марія Василівна- класовод 4-го класу. 

По проходженню тижня основ безпеки життідіяльності було зроблено звіт- презентацію роботи початкових класів.

 

 

Підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов


8 та 9 листопада на базі Ралівської СЗШ І-ІІІ ст. та Новокалинівського НВК відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов (німецька, французька та англійська) для учнів 8-11 класів.

99 учасників олімпіади змагалися у у двох видах мовленнєвої діяльності: визначення рівня усної мовленнєвої компетенції (ситуативне мовлення з опорою на запропоновані запитання) та письма (творча робота з опорою на запропоновані запитання).

Хороший рівень знань продемонстрували учасники Берестянської, Стрілковицької СЗШ І-ІІ ст., Рудківської гімназії, Рудківської, Підгайчиківської, Ралівської, Ваньовицької, Пинянської, Вільшаницької  СЗШ І-ІІІ ст.,  Баранівецького, Новокалинівськог НВК та ін.

УПА
Свято було розпочате преглядом ролика про створення Української Повстанської армії.
День вчителя

Сьогодні День вчителя. Офіційно це свято відзначають у першу неділю жовтня. Проте вітають вчителів традиційно в п’ятницю, останній навчальний день тижня. Сьогодні у всіх школах святкові концерти. У кожного з нас в житті було чимало вчителів, втім лише одну-дві людини ми вважаємо своїми наставниками. Їм ми зобов’язані знаннями, характером, вибором справи.  В Україні професія вчителя – не надто популярна. Насамперед через низьку зарплату. Молодь навіть після профільних вишів не спішить працювати за фахом. Та попри все, Україна багата справжніми талановитими вчителями. Яких не лякають щоденна кропітка праця, постійна напруга, шалена відповідальність.

У школі відбувся концерт присвячений цій події. Були присутні учні, диреція школи. вчителі.Свято було організоване учнями 9-го класу класним керівником якого є Фатерига Оксана Іванівна. В цей день звучало багато теплих і приємних слів в адресу наших вчителів.

 

 
Свято Миру
Учнями 6-го класу було організоване свято пам'яті загиблим воїнам на сході України.Брали участь учні старших і молодших класів. Свято було урочисто відкритим гімном України.Під час свята були пригадані події,які відбуваються зараз на сході нашої України. Закриттям свята стала хвилина мовчання оголошена директором школи.
 
Свято першого дзвоника
Сонячний ранок 1 вересня. В Берестянській СЗШ I-II ступенів, як і завжди в перший день осені, панує святкова, урочиста атмосфера. Багато школярів та дорослих прийшли у вишиванках, прикрашені національними кольорами. Шкільний майданчик наповнився ароматом хризантем, дитячим сміхом, радісним гомоном та хвилюючим відчуттям того, що попереду у школярів нова сторінка життя — цікава і барвиста. Зі щирих привітань учнів, вчителів та батьків розпочалася урочиста лінійка, присвячена Дню знань, який традиційно знаменує початок нових успіхів та звершень. У своїх виступах ведучі наголосили, що для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, а для когось — це свято стало першим у житті, з якого розпочинається цікаве шкільне життя. Гучними оплесками присутні привітали першокласників. Святково одягнені, у вишиванках та з букетами чорнобривців у руках, вони вийшли на свою першу лінійку. Ще один хвилюючий момент — учні школи урочисто виносять державний прапор, лунає Гімн України. Було видно, що у багатьох присутніх, коли звучали слова "… Ще не вмерла України…" по-справжньому щемило серце, адже саме у ці хвилини українські солдати на сході відстоювали цілісність нашої держави, майбутнє наших дітей
Продовжуючи урочистості, до присутніх звернулася директор школи Богдан Богданович: "Любі діти, шановні батьки, вчителі, гості, шановні наші вчителі пенсіонери! Я всіх вас вітаю зі святом! Перше вересня — всенародне свято. Це свято наших першокласників, які сьогодні прийдуть і сядуть за перші в їхньому житті парти, це свято дітей, які прийшли сьогодні до школи після літніх канікул, це свято батьків, вчителів та наших випускників, які сьогодні розпочинають свій навчальний рік у різних вузах України. Особливі слова хочеться сказати нашим першокласникам, для яких все вперше: вчителька, дзвоник, урок. Школа радо приймає вас у нашу дружню сімю. Усім бажаю успіхів, творчих злетів, мирного чистого неба, терпіння і мудрості!"
Урочисту лінійку було організовано учнями 9-го класу класним керівником якого є Фатерига Оксана Іванівна.
 
 

 

11 травня в народному домі села Берестяни відбулося свято матері. Були присутні гості свята, директор школи, духовенство села і учасники свята. Свято пройшло на вищому рівні.

 

 

 

 

Вступне слово духовенства села Берестяни в Народному домі присвячений Дню матері

 

В Берестянській СЗш I-II ступенів закінчився тиждень початкової школи. Вчителі початкових класів підготувалися і провели цікаві дні з учнями школи.

 

Спортивно-туристичний оздоровчий комплекс "Прикарпаття" у селі Сприня Самбірського району виділяє 269 путівок для дітей соціально-незахищених категорій, обдарованих та талановитих дітей.

Заїзди триватимуть:

І  20.06 - 10.07.2014р.

ІІ 15.07 - 04.08.2014р.

 

 

 

Протягом квітня у школах Самбірщини було проведено всеукраїнську акцію «День зустрічі птахів». Її метою була актуалізація уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання і охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів.

За підсумками проведеної роботи кращими було визнано учнів Корналовицької, Малобілинської, Берестянської шкіл, вихованців районного Будинку учнівської творчості.

 

Фоторепортаж зі Свята обдарованої дитини

Фоторепортаж зі Свята обдарованої дитини, яке відбулося 20 травня в актовому залі будинку Самбірської райдержадміністрації

 

Актова зала адмінбудинку була заповнена обдарованими школярами, їх батьками, вчителями, представниками влади. Привітали обдарованих дітей Голова Львівської обласної ради Петро Колодій, Голова бюджетної комісії Львівської облради Ярослав Качмарик, Голова Самбірської райради Андрій Бобак, Голова Самбірської РДА Олег Домчак, начальник відділу освіти Самбірської РДА Леонід Охріменко. 

За особливі успіхи у навчанні школярам дякує начальник відділу освіти Самбірської РДА Леонід Охріменко

 

 

 

27 черня відбулося свято Букварика в 1 класі. Перша вчителька Васильківська Ірина Володимирівна підготувала гарне і не забутнє свято під музичний супровід вчителя музики Сидір Лесі Іванівної. В програмі свята звучали вірші, пісні і багато цікавого. На святі були присутні батьки учнів, дирекція школи і глядачі.

                     

 

 

 

Форма входу

Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
мої друзі

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz